Zo Slovgenu prišli nové výsledky genetických testov pre Sky (Aimer le bleu Lago Benea):
PRA-rcd2 N/N (non-carrier)
FGF5 G/G (non-carrier) - bez vlohy pre dlhú srsť

Hradecký sprint 2017

19.11.2017

Už tradične sme sa vybrali pretekať do Bělča nad Orlicí pri Hradci Králové. Do kolobežky som opäť zapriahla kraťandiu dvojku Meghan a Sky a do kategórie bikejoring som prihlásila Nema. Pozície sme v konkurencií záprahových psov istili skôr zozadu, ale tamojšiu krásnu trasu 6,2 km sme skutočne užili.

Preteky Revištský okruh

05.11.2017

Tentoraz som si zabehla canicross so Sky, obsadili sme zemiakové 4. miesto medzi ženami, Nema si na canicross požičal Matej Peniak a medzi mužmi skončili tretí.

Horník

28.10.2017

Zúčastnili sme sa Majstrovstiev ČR psích záprahov na Horníku. V štartovom poli sme s kólimi boli opäť za exotov. Nemo a Sky si spolu dali kolobežku, s Meghan som bežala canicross.

MSR Mošovce

22.10.2017

Tradične sme sa zúčastnili jesenných pretekov v Mošovciach - Majstrovstiev SR psích záprahov na suchu. S Meghan som pretekala v canicross, s Nemom v kategórií kolobežka s jedným psom.

Royal Canin Cup Doľany

30.09.2017

So Sky sme si zabehli canicross, trať bola krátka 2 km, skončili sme na 8. mieste z 18 žien. Nema mala požičaného Lucia Tučániová v kategórií scooter.

Špeciálna výstava Malý Lapáš

15.09.2017

Zúčastnili sme sa klubovej výstavy kólií a šeltií v Malom Lapáši pri Nitre. Posudzoval István Székely z Maďarska.

• Cinnaberry's Uptown Girl "Phoebe" - V1 (trieda veteránov) - spnila podmienky na udelenie titulu Klubový veterán šampión
  • Aimer le bleu Lago Benea "Sky" - V1 (trieda stredná)

ŠV Malý Lapáš - Sky - V1 (trieda stredná)ŠV Malý Lapáš - Phoebe - V1 (trieda veteránov)

Diplom Veterán šampión

04.09.2017

Phoebe dorazilo potvrdenie titulu Slovenský veterán šampión krásy.

Sky - chovnosť 1. triedy

22.08.2017

Sky splnila podmienky uchovnenia - dokonca na udelenie chovnosti I. kategórie - podmienky: 2 výstavy na výbornú, plnochrupá, vyšetrenie očí od ESVO špecialistu, vyšetrenie DBK.

Sky očné vyšetrenie

21.08.2017

Sky absolvovala klinické očné vyšetrenie u MVDr. P. Zubrického a všetko je v poriadku - je prostá všetkých očných vád.

Výstava Bratislava

20.08.2017

S Phoebe sme sa zúčastnili medzinárodnej výstavy psov v Bratislave, rozhodkyňa Astrid Lundava z Estónska jej udelila známku Výborná 1 a titul BOS (najlepšia fena). Phoebe týmto splnila podmienky na udelenie tituly Slovenský veterán šampión krásy. Za predvenie Phoebe už tradične patrí vďaka Peti Karolusovej.

Canicross a Dogtrekking na Kokave - Línii

22.07.2017

Zúčastnili sme sa podujatia Canicross a Dogtrekking na Kokave - Línii. So Sky sme si na 2 km dlhej trati vybehali prvé miesto v canicrosse medzi ženami, dogtrekking 12 km som si potom zabehla s Meghan a alaskánom Atrejom a skončili sme druhí medzi ženami.

Sky - vyhodnotenie rtg

26.05.2017

Aimer le bleu Lago Benea "Sky" dorazilo vyhodnotenie rontgenových snímkov od MVDr. Petríka a všetko je v poriadku:

• DBK A/A
  • DLK 0/0
  • OCD free/free (ramená)
  • Chrbtica OK

Royal Canin Cup Trenčín

13.05.2017

Opäť canicross so Sky a s Nemom si kolobežku dala Lucia Tučániová.

Vinohradnícky canicross Doľany

01.05.2017

Minipretek v Doľanoch - prvýkrát canicross so Sky, obsadili sme 9. miesto. S Nemom bežala Ninka Šmilňáková a skončili na 5. mieste.

Klubová výstava Žilina

08.04.2017

rozhodca: Gwen Beaden (UK)
Aimer le bleu Lago Benea "Sky" - trieda mladých - V1, CAJC, klubový víťaz mladých
Cinnaberry's Uptown Girl "Phoebe" - trieda veteránov - V1, BIS veterán!!!

Sky týmto splnila podmienky uchovnenia.

Sky - V1, CAJC, klubový víťaz mladýchSky - V1, CAJC, klubový víťaz mladýchPhoebe - V1, BIS veteránPhoebe - V1, BIS veterán

Preteky Kokava

02.04.2017

Preteky na Kokave mali kvôli teplu krátku 2 km dlhú trať, zato však s riadnymi kopcami. Druhýkrát si spolu v kolobežke zabehli Meghan a Sky (4. miesto) a s Nemom som štartovala na biku (3. miesto).

Bear Cup

26.03.2017

Opäť sme vyrazili na skvelé maďarské preteky v prostredí zoo s medveďmi a vlkmi. Trasa mala 3,6 km. Konečne som si splnila sen a zapriahla som dvojku krátkosrstých kólií - Meghan a Sky, pre ktorú to bol jej prvý pretek, ale bežala dobre. Nemo a Trisha si dali zas spoločný beh v kategórií bikejoring 2 psy. Z oboch kategórií sme si odniesli 2. miesto.

Jarné káry Mošovce

11.03.2017

Opäť sme sa vydali na preteky v Mošovciach. Trať mala tentokrát 2x 6,3 km a jeden krásny blatový zjazd. S Meghan som si zabehla canicross a hoci výsledok 6 týždňov po mojom pôrode bol všelijaký, naozaj sme si to užili. Nemo si dal dvojku v kolobežke s požičanou alaskánkou Nirou a vďaka rozdeleniu na mužov a ženy sme si odniesli 2. miesto.

NV Bratislava

19.02.2017

Sky sa zúčastnila na národnej výstave v Bratislave. Od rozhodcu Vladimíra Piskaya dostala známku Výborná 1 bez titulu (kvôli chýbajúcim zubom po úraze) v triede mladých. Prvý krok k uchovneniu za nami. :)

Za vystavenie a starostlivosť o Sky patrí vďaka kamarátke Petre Karolusovej!