Novinky 2013

Malokarpatský dogtrekking

14.09.2013

Malokarpatský dogtrekking som absolvovala už tradične, tentoraz v novovypísanej bežeckej kategórií RUN s dĺžkou 12 km. S Meghan sme vybehali 1. miesto medzi ženami!

 

Dogtrekking Havinošľap

21.07.2013

Nema sme tentoraz nechali prázdninovať u jeho chovateľky Lucie, nabrali sme Bašu s Andym a vyrazili na ďaleký slovenský východ do Slovenského krasu na dogtrekking Havinošlap. My sme sa obaja nerozvážne dali na Long - 90 km, Baša mala viac rozumu a prihlásila sa na Mid. Trasa bola náročná, slnko hrozne pieklo, batohy ťažké, nohy boleli a tak bolo z toho takmer prvé odstúpenie. Nakoniec sme to ale po vyše 38 hodinách došli, hoci krívajúci Erik podopierajúci sa o palicu len tak-tak.

 

Naše výsledky:

  • Peťa + Pheobe + Meghan - long 90 km - 1. miesto ženy
  • Erik + Crash + Trisha - long 90 km - 3. miesto muži

Nový člen svorky

23.03.2013

Priniesli sme si domov nový prírastok - je ním osemtýždňový psík border kólie oficiálnym menom Alwin Sano Senco Beleco - domácky Nemo.

 

Winter Orava Challenge

12.01.2013

10.-12.1.2013 sme sa vydali do Oravskej Polhory pomáhať pri organizácií preteku psích záprahov Winter Orava Challenge na stredné a dlhé trate. Popri povinnostiach sa našiel čas aj na zábavu - naše psíky si prvý raz vyskúšali ťahanie skutočných mushingových saní, Erik si vyskúšal aj jazdu so skutočnými mushingovými psami a Crash dostal od tety Ice rýchlokurz zavíjania.