Beitris Aisling Agam "Star" - výsledky

Agility

Dátum  Podujatie/Miesto Rozhodca Behy + výsledky
20.11.2021 Agility Collie & Sheltie Cup Brno (CZ) Jaroslava Podmolová (CZ) Open Jumping I. - 5 TB - 8. miesto
Open Agility - DIS
Open Jumping II. - DIS
súťaž tímov - 1. miesto KK+DK
14.11.2021 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA2 I. - DIS
LA2 II. - 5 TB - 2. miesto
31.10.2021 Shepapote Cup Pezinok (SK) Aneta Obrusníková (CZ) Open Jumping I. - 10,19 TB - 12. miesto
Open Jumping II. - DIS
Open Agility - DIS
26.9.2021 Septembrové skúšky Pezinok (SK) Margaréta Kolevová (SK) LA2 I. - 2,65 TB - 2. miesto
LA2 II. - 6,50 TB - 4. miesto
súčet - 3. miesto
12.9.2021 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA1 I. - 0 TB - 1. miesto
LA1 II. - 5 TB - 1. miesto
11.9.2021 Drobné dobré skúšky Bratislava (SK) Iveta Lukáčová (SK) LA1 I. - 20,8 TB - 2. miesto
LA1 II. - DIS
súčet - 2. miesto
5.9.2021 Skúšky Dolní Přím-Probluz (CZ) Martina Konečná (CZ) LA1 I. - 21,38 TB - 4. miesto
LA1 II. - 0 TB - 3. miesto
19.6.2021 Reštart agility hry Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Beata Podobná (SK) jumping začiatočníci - 5 TB - 5. miesto
tuneliáda začiatočníci - 0 TB - 2. miesto
súčet - 3. miesto
10.10.2020 Jesenné agility hry Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Beata Podobná (SK) 1. beh šteniatka large - 0 TB - 1. miesto
2. beh šteniatka large - 5 TB - 1. miesto
súčet - 1. miesto

Záprahové športy

Dátum Podujatie/Miesto Kategória + vzdialenosť Výsledok
6.-7.11.2021 Szczekowyje w Kuźni (PL) scooter 2 (2x 5,3 km) 9. miesto
16.-17.10.2021 MSR Mošovce (SK) scooter 2 (2x 4,8 km) 13. miesto
2.-3.10.2021 Lubieszowski cross (PL) D0/scooter 2 (2x 3,2 km) 18. miesto

Nosework

Dátum Miesto Rozhodca Skúška Výsledok
21.11.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L2C 85 bodov, 2 chyby - kvalifikačné skóre
21.11.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L2I 100 bodov, 0 chýb - uspela
24.10.2021 Bratislava (SK) Anna Lacková (SK) L2E 100 bodov, 0 chýb - uspela
24.10.2021 Bratislava (SK) Anna Lacková (SK) L2V 68 bodov, 0 chýb - neuspela
19.9.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) NW1 100 bodov, 0 chýb - uspela
19.9.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L1I 100 bodov, 0 chýb - uspela
19.9.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L2C 83 bodov, 2 chyby - kvalifikačné skóre
18.9.2021 Bratislava (SK) Anna Lacková (SK) L2E 83 bodov, 2 chyby - kvalifikačné skóre
18.9.2021 Bratislava (SK) Anna Lacková (SK) L1V 100 bodov, 0 chýb - uspela
15.8.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) NW1 75 bodov, 2 chyby - neuspela
15.8.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L1I 75 bodov, 2 chyby - kvalifikačné skóre
15.8.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L1C 100 bodov, 0 chýb - uspela
9.7.2021 Bratislava (SK) Anna Lacková (SK) L1E 100 bodov, 0 chýb - uspela
20.9.2020 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) TRP3 uspela
20.9.2020 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) TRP2 uspela
20.9.2020 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) TRP1 uspela

Pasenie

Dátum Miesto Rozhodca Skúška Výsledok
23.10.2021 Pohořelice (CZ) Helena Muzikářová (CZ) HWT 93 bodov - výborne
2.7.2021 Martínkovice (CZ) Ivana Horská (CZ) NHAT prospela/výborne