Beitris Aisling Agam "Star" - výsledky

Agility

Dátum  Podujatie/Miesto Rozhodca Behy + výsledky
30.9.2022 Skúškový piatoček Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK) LJ3 - 2,04 TB - 5. miesto
LA3 - DIS
15.9.2022 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA3 I. - 0 TB - 4. miesto
LA3 II. - DIS
LA3 III. - DIS
3.9.2022 Wars of Clubs Nitra (SK) Kurt Ove Steinset (NO), Tomáš Glabazňa (CZ) LA3 - DIS
Open Agility - 14,34 TB - 20. miesto
Open Jumping - 8,62 TB - 18. miesto
2.9.2022  Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA3 I. - DIS
LA3 II. - 10,3 TB - 4. miesto
LA3 III. - 3,32 TB - 2. miesto
1.9.2022 Septembrové skúšky Pezinok (SK) Roman Lukáč ml. (SK) LA3 I. - 1,03 TB - 5. miesto
LA3 II. - 31,66 TB - 5. miesto
LJ3 - DIS
27.8.2022 Szigetköz Agility Kupa Vámosszabadi (HU) Bernd Hüppe (AT) LA3 - 20,84 TB - 4. miesto
LJ3 - DIS
26.8.2022 Skúškový piatoček Pezinok (SK) Iveta Lukáčová (SK) LJ3 - 7,56 TB - 5. miesto
LA3 - DIS
20-21.8.2022 Sunny Race Pezinok (SK) Ayala Naor (IL), Zsuzsa Veres (PT)
LA2 I. - 0 TB - 2. miesto 
LA2 II. - 0,21 TB - 3. miesto
súčet LA2 - 2.miesto
Open Jumping - 13,86 TB - 17. miesto
Open Agility I. - 9,33 TB - 16. miesto
Open Agility II. - 0 TB - 6. miesto
súčet Open behov - 14. miesto zo 41
12.8.2022 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA2 I. - 5 TB - 2. miesto
LA2 II. - 5 TB - 1. miesto
LA2 III. - 0 TB - 1. miesto
6.-7.8.2022 Russell & Mudi Jánovce (SK) Pavol Roháček (SK)  sobota LA2 I. - 25 TB - 2. miesto
sobota LA2 II. - 5 TB - 1. miesto
sobota sučet LA2 - 1. miesto
sobota Open Agility - DIS
sobota Open Jumping - 6,93 TB - 4. miesto
nedeľa LA2 I. - 0 TB - 1. miesto
nedeľa LA2 II. - 10 TB - 4. miesto
nedeľa sučet LA2 - 1. miesto
nedeľa Open Agility - 0 TB - 2.miesto
nedeľa Open Jumping - 5,94 TB - 14. miesto
nedeľa súčet Open behov - 4.miesto
26.6.2022 Trojskúšky Modrá (CZ) Lenka Pánková (CZ) LA2 I. - 5 TB - 3. miesto
LA2 II. - DIS
LA2 III. - DIS
18.6.2022 Storm Cup Pezinok (SK) Sonja Mladek (AT) LA2 - DIS
Open Agility - DIS
Open Jumping - 11,19 TB - 7. miesto
finále Agility - DIS
12.6.2022 Hodonínska tlapka (CZ) Eva Svobodová (CZ) LA2 I. - DIS
LA2 II. - DIS
4.-5.6.2022 Kvalifikačné preteky Pezinok (SK) Bernd Hüppe (AT) Open Agility I. - 25,83 - 12. miesto
Open Jumping I. - 9,35 TB  - 10. miesto
Open Jumping II. - DIS
Open Agility II. - DIS
28.5.2022 Drobné dobré skúšky Bratislava (SK)  Iveta Lukáčová (SK) LA2 I. - DIS
LA2 II. - 5 TB - 1. miesto
súčet - 3. miesto
14.-15.5.2022 Kvalifikačné preteky Pezinok (SK) Karel Havlíček (CZ) Open Agility I. - DIS
Open Jumping I. - DIS
Open Jumping II. - 28,11 TB - 24. miesto
Open Agility II. - DIS
8.5.2022 Májové skúšky Pezinok (SK) Iveta Lukáčová (SK) LA2 I. - 5 TB - 2. miesto
LA2 II. - DIS
7.5.2022 Jarní Brno (CZ) Katharina Fried (AT) Open Jumping - DIS
LA2 - 20 TB - 5. miesto
Open Agility -  10 TB - 12. miesto
30.5.2022 Brumbálův speciál Domanín (CZ) Karel Havlíček (CZ) LA2 I. - DIS
LA2 II. - DIS
16.4.2022 Aprílové skúšky Pezinok (SK) Annamária Borovská (SK) LA2 I. - 7,45 TB - 4. miesto
LA2 II. - 0 TB - 6. miesto
súčet - 3. miesto z 22
20.2.2022 Game of Judges Pezinok (SK) Marleen Haeneefstingels (BE), Norbert Behren (DE) Open Jumping - 16,49 TB - 4. miesto z 30
Open Agility - DIS
12.2.2022 Februárová skúška Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK) LA2 - DIS
22.1.2022 Januárové skúšky Pezinok (SK) Roman Lukáč ml. (SK) LA2 I. - DIS
LA2 II. - DIS
20.11.2021 Agility Collie & Sheltie Cup Brno (CZ) Jaroslava Podmolová (CZ) Open Jumping I. - 5 TB - 8. miesto
Open Agility - DIS
Open Jumping II. - DIS
súťaž tímov - 1. miesto KK+DK
14.11.2021 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA2 I. - DIS
LA2 II. - 5 TB - 2. miesto
31.10.2021 Shepapote Cup Pezinok (SK) Aneta Obrusníková (CZ) Open Jumping I. - 10,19 TB - 12. miesto
Open Jumping II. - DIS
Open Agility - DIS
26.9.2021 Septembrové skúšky Pezinok (SK) Margaréta Kolevová (SK) LA2 I. - 2,65 TB - 2. miesto
LA2 II. - 6,50 TB - 4. miesto
súčet - 3. miesto
12.9.2021 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA1 I. - 0 TB - 1. miesto
LA1 II. - 5 TB - 1. miesto
11.9.2021 Drobné dobré skúšky Bratislava (SK) Iveta Lukáčová (SK) LA1 I. - 20,8 TB - 2. miesto
LA1 II. - DIS
súčet - 2. miesto
5.9.2021 Skúšky Dolní Přím-Probluz (CZ) Martina Konečná (CZ) LA1 I. - 21,38 TB - 4. miesto
LA1 II. - 0 TB - 3. miesto
19.6.2021 Reštart agility hry Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Beata Podobná (SK) jumping začiatočníci - 5 TB - 5. miesto
tuneliáda začiatočníci - 0 TB - 2. miesto
súčet - 3. miesto
10.10.2020 Jesenné agility hry Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Beata Podobná (SK) 1. beh šteniatka large - 0 TB - 1. miesto
2. beh šteniatka large - 5 TB - 1. miesto
súčet - 1. miesto

Záprahové športy

Dátum Podujatie/Miesto Kategória + vzdialenosť Výsledok
9.4.2022 Fitmin Cup Doľany (SK) canicross (3 km) 24. miesto ženy
6.-7.11.2021 Szczekowyje w Kuźni (PL) scooter 2 (2x 5,3 km) 9. miesto
16.-17.10.2021 MSR Mošovce (SK) scooter 2 (2x 4,8 km) 13. miesto
2.-3.10.2021 Lubieszowski cross (PL) D0/scooter 2 (2x 3,2 km) 18. miesto

Nosework

Dátum Miesto Rozhodca Skúška Výsledok
21.11.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L2C 85 bodov, 2 chyby - kvalifikačné skóre
21.11.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L2I 100 bodov, 0 chýb - uspela
24.10.2021 Bratislava (SK) Anna Lacková (SK) L2E 100 bodov, 0 chýb - uspela
24.10.2021 Bratislava (SK) Anna Lacková (SK) L2V 68 bodov, 0 chýb - neuspela
19.9.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) NW1 100 bodov, 0 chýb - uspela
19.9.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L1I 100 bodov, 0 chýb - uspela
19.9.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L2C 83 bodov, 2 chyby - kvalifikačné skóre
18.9.2021 Bratislava (SK) Anna Lacková (SK) L2E 83 bodov, 2 chyby - kvalifikačné skóre
18.9.2021 Bratislava (SK) Anna Lacková (SK) L1V 100 bodov, 0 chýb - uspela
15.8.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) NW1 75 bodov, 2 chyby - neuspela
15.8.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L1I 75 bodov, 2 chyby - kvalifikačné skóre
15.8.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L1C 100 bodov, 0 chýb - uspela
9.7.2021 Bratislava (SK) Anna Lacková (SK) L1E 100 bodov, 0 chýb - uspela
20.9.2020 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) TRP3 uspela
20.9.2020 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) TRP2 uspela
20.9.2020 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) TRP1 uspela

Pasenie

Dátum Miesto Rozhodca Skúška Výsledok
3.7.2022 Martínkovice (CZ) Ivana Horská (CZ) IHT 1 86 bodov - veľmi dobre - 8. miesto
23.10.2021 Pohořelice (CZ) Helena Muzikářová (CZ) HWT 93 bodov - výborne
2.7.2021 Martínkovice (CZ) Ivana Horská (CZ) NHAT prospela/výborne