Aimer le bleu Lago Benea "Sky" - výsledky

Agility

Dátum  Podujatie/Miesto Rozhodca Behy + výsledky
3.-4.12.2022 Lord of the Winter II. Pezinok (SK) Bernd Hüppe (AT), Karel Havlíček (CZ), Roman Lukáč ml. (SK) LA3 I. - 5 TB - 10. miesto
LJ3 I. - DIS
LA3 II. - 0 TB - 7. miesto
LJ3 II. - 0 TB - 2. miesto
LA3 III. - 5 TB - 15. miesto
Finále - 0 TB - 6. miesto
19.11.2022 Agility Collie & Sheltie Cup Brno (CZ)    
12.11.2022  Novembrové skúšky Pezinok (SK)    
5.-6.11.2022 Lord of the Winter I. Pezinok (SK)    
22.-23.10.2022 Shepapote Cup Pezinok (SK)    
30.9.2022 Skúškový piatoček Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK) LJ3 - 0 TB - 3. miesto
LA3 - 5 TB - 2. miesto
15.9.2022 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA3 I. - 0 TB - 3. miesto
LA3 II. - DIS
LA3 III. - 0 TB - 1. miesto
10.-11.9.2022 MSR Pezinok (SK) Marko Mäkelä (FIN) Open Agility tímy - 5 TB - celý tím 8. miesto
Open Jumping jednotlivci - 0 TB - 5. miesto
Open Jumping tímy - 0 TB - celý tím 4. miesto
Open Agility jednotlivci - 5 TB - 18. miesto
súčet tímy - celý tím 7. miesto
súčet jednotlivci - 7. miesto z 57
3.9.2022 Wars of Clubs Nitra (SK) Kurt Ove Steinset (NO), Tomáš Glabazňa (CZ) LA3 - 0 TB - 4. miesto
Open Agility - DIS
Open Jumping - DIS
2.9.2022  Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA3 I. - DIS
LA3 II. - 0 TB - 2. miesto
LA3 III. - DIS
1.9.2022 Septembrové skúšky Pezinok (SK) Roman Lukáč ml. (SK) LA3 I. - 0 TB - 3. miesto
LA3 II. - 5 TB - 4. miesto
LJ3 - 0 TB - 4. miesto
27.8.2022 Szigetköz Agility Kupa Vámosszabadi (HU) Bernd Hüppe (AT) LA3 - 2,01 TB - 2. miesto
LJ3 - 10,48 TB - 3. miesto
26.8.2022 Skúškový piatoček Pezinok (SK) Iveta Lukáčová (SK) LJ3 - 5,63 TB - 4. miesto
LA3 - 10,27 TB - 5. miesto
20-21.8.2022 Sunny Race Pezinok (SK) Ayala Naor (IL), Zsuzsa Veres (PT)
LA3 I. - 0 TB - 2. miesto z 19
LA3 II. - DIS
Open Jumping - 5 TB - 13. miesto
Open Agility I. - 10 TB - 21. miesto
Open Agility II. - 0 TB - 5. miesto
súčet Open behov - 10. miesto zo 41
12.8.2022 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA3 I. - DIS
LA3 II. - 0 TB - 1. miesto
LA3 III. - 5 TB - 2. miesto
6.-7.8.2022 Russell & Mudi Jánovce (SK) Pavol Roháček (SK)  sobota LA3 I. - DIS
sobota LA3 II. - DIS
sobota Open Agility - 5 TB - 5. miesto
sobota Open Jumping - DIS 
nedeľa LA3 I. - 5 TB  - 3. miesto
nedeľa LA3 II. - DIS
nedeľa Open Agility - 5 TB - 8. miesto
nedeľa Open Jumping - 0 TB - 6. miesto
nedeľa súčet Open behov - 3. miesto
26.6.2022 Trojskúšky Modrá (CZ) Lenka Pánková (CZ) LA3 I. - 15 TB - 8. miesto
LA3 II. - 10 TB - 6. miesto
LA3 III. - 0 TB - 3. miesto
súčet - 2. miesto
18.6.2022 Storm Cup Pezinok (SK) Sonja Mladek (AT) LA3 - 0 TB -  3. miesto
Open Agility - 15 TB - 8. miesto
Open Jumping - 0 TB - 2. miesto
finále Agility - 0 TB - 5. miesto
12.6.2022 Hodonínska tlapka (CZ) Eva Svobodová (CZ) LA3 I. - DIS
LA3 II. - DIS
4.-5.6.2022 Kvalifikačné preteky Pezinok (SK) Bernd Hüppe (AT) Open Agility I. - DIS
Open Jumping I. - 5 TB - 9. miesto
Open Jumping II. - DIS
Open Agility II. - 5 TB - 9. miesto
28.5.2022 Drobné dobré skúšky Bratislava (SK)  Roman Lukáč st. (SK) LA3 I. - 10 TB - 3. miesto
LA3 II. - DIS
14.-15.5.2022 Kvalifikačné preteky Pezinok (SK) Karel Havlíček (CZ) Open Agility I. - 10 TB - 8. miesto
Open Jumping I. - 1,42 TB - 9. miesto
Open Jumping II. - 0 TB - 11. miesto
Open Agility II. - 0 TB - 6. miesto
súčet - 6. miesto z 31
8.5.2022 Májové skúšky Pezinok (SK) Iveta Lukáčová (SK) LA3 I. - 10 TB - 4. miesto
LA3 II. - 0 TB - 5. miesto
súčet - 4. miesto
7.5.2022 Jarní Brno (CZ) Katharina Fried (AT) Open Jumping - 0 TB - 2. miesto
LA3 - 10 TB - 5. miesto
Open Agility - 5 TB - 8. miesto
30.5.2022 Brumbálův speciál Domanín (CZ) Karel Havlíček (CZ) LA3 I. - DIS
LA3 II. - 10 TB - 1. miesto
16.4.2022 Aprílové skúšky Pezinok (SK) Annamária Borovská (SK) LA3 I. - 10 TB - 9. miesto
LA3 II. - 10 TB - 11. miesto
súčet - 6. miesto z 21
20.2.2022 Game of Judges Pezinok (SK) Marleen Haeneefstingels (BE), Norbert Behren (DE) Open Jumping - DIS
Open Agility - 0 TB - 2. miesto
súčet - 3. miesto z 30
12.2.2022 Februárová skúška Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK) LA3 - DIS
22.1.2022 Januárové skúšky Pezinok (SK) Roman Lukáč ml. (SK) LA3 I. - 5 TB - 5. miesto
LA3 II. - DIS
20.11.2021 Agility Collie & Sheltie Cup Brno (CZ) Jaroslava Podmolová (CZ) Open Jumping I. - 10 TB - 12. miesto
Open Agility - DIS
Open Jumping II. - 0 TB - 4. miesto
súčet - 9.-10. miesto
súťaž tímov - 1. miesto KK+DK
31.10.2021 Shepapote Cup Pezinok (SK) Aneta Obrusníková (CZ) Open Jumping I. - 5 TB - 8. miesto
Open Jumping II. - 5 TB - 9. miesto
Open Agility - DIS
26.9.2021 Septembrové skúšky Pezinok (SK) Margaréta Kolevová (SK) LA3 I. - DIS
LA3 II. - 12,53 TB - 5. miesto
12.9.2021 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA3 I. - DIS
LA3 II. - 0 TB - 2. miesto
11.9.2021 Drobné dobré skúšky Bratislava (SK) Iveta Lukáčová (SK) LA3 I. - 8,62 TB - 2. miesto
LA3 II. - DIS
súčet - 2. miesto
5.9.2021 Skúšky Dolní Přím-Probluz (CZ) Martina Konečná (CZ) LA3 I. - 10 TB - 3. miesto
LA3 II. - 5 TB - 3. miesto
21.-22.8.2021 Sunny Race Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK), Wolfgang Tieber (AT) LA3 I. - 13,47 TB - 5. miesto
LA3 II. - 22,05 TB - 9. miesto
sučet LA3 I. + LA3 II. - 3. miesto z 21
Open Jumping - 0 TB - 7. miesto
Open Agility I. - 5 TB - 10. miesto
Open Agility II. - 5 TB - 14. miesto
súčet Open behov - 3. miesto zo 42
19.8.2021 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA3 I. - DIS
LA3 II. - 21,96 TB - 1. miesto
1.8.2021 Augustové skúšky Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK) LA3 I. - DIS
LA3 II. - DIS
25.7.2021 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA3 I. - DIS
LA3 II. - 0,62 TB - 1. miesto
10.7.2021 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA3 I. - 1,23 TB - 2. miesto
LA3 II. - 10,72 TB - 2. miesto
26.6.2021 Júnové skúšky Pezinok (SK) Annamária Borovská (SK) LA3 I. - DIS
LA3 II. - 20,35 TB - 2. miesto
súčet - 3. miesto
19.6.2021 Reštart agility hry Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Beata Podobná (SK) jumping pretekári - 5 TB - 4. miesto
tuneliáda pretekári - 5 TB - 7. miesto
13.6.2021 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA3 I. - 0 TB - 1. miesto
LA3 II. - 0 TB - 2. miesto
12.6.2021 Drobné dobré skúšky Bratislava (SK) Roman Lukáč ml. (SK) LA3 I. - 10 TB - 3. miesto
LA3 II. - 5 TB - 1. miesto
súčet - 1. miesto
5.6.2021 Storm Cup Pezinok (SK) Roman Hajnala (SK), Iveta Lukáčová (SK) LA3 - 22.10 TB - 4. miesto
Open Agility - 12.48 TB - 9. miesto
Open Jumping - 2.06 TB - 5. miesto
finále Agility - 11.43 TB - 9. miesto
23.5.2021 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA3 I. - 0 TB - 1. miesto
LA3 II. - 5 TB - 1. miesto
22.5.2021 Agility skúšky Pezinok (SK) Roman Lukáč ml. (SK) LA3 I. - 10 TB - 5. miesto
LA3 II. - 0 TB - 3. miesto
súčet - 5. miesto
16.5.2021 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA2 I. - 0 TB - 1. miesto
LA2 II. - DIS
15.5.2021 Corona Cup Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK) Open Jumping I. - 0 TB - 6. miesto
Open Jumping II. - 0 TB - 5. miesto
Open Jumping III. - 0 TB - 7. miesto
súčet - 2. miesto z 38
9.5.2021 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA2 I. - DIS
LA2 II. - 10 TB - 3. miesto
8.5.2021 Agility skúšky Pezinok (SK) Roman Lukáč ml. (SK) LA2 I. - 5 TB - 3. miesto
LA2 II. - 5 TB - 1. miesto
súčet - 1. miesto
1.5.2021 Agility skúšky Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK) LA2 I. - 5 TB - 4. miesto
LA2 II. - DIS
18.12.2020 Agility skúšky Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK) LA2 I. - 5 TB - 2. miesto
LA2 II. - DIS
13.12.2020 Agility skúšky Pezinok (SK) Roman Lukáč ml. (SK) LA2 I. - 0 TB - 1. miesto
LA2 II. - DIS
11.10.2020 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA2 I. - DIS
LA2 II. - DIS
4.10.2020 Oktobrové skúšky Pezinok (SK) Grétka Kolevová (SK), Juraj Ruža (SK) LA2 I. - DIS
LA2 II. - 10 TB - 5. miesto
20.9.2020 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA2 I. - 10 TB - 2. miesto
LA2 II. - 5 TB - 2. miesto
13.9.2020 Septembrové skúšky Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK) LA2 I. - DIS
LA2 II. - 0 TB - 2. miesto
22.-23.8.2020 Sunny Race Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK), Anabella Kokalj (SLO) LA2 I. - DIS
LA2 II. - 15 TB - 4. miesto
Open Jumping -  15 TB - 10. miesto
Open Agility I. - 15 TB - 5. miesto
Open Agility II. - 10 TB - 14. miesto
súčet otvorených behov - 3. miesto z 26
16.8.2020 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA2 I. - 15 TB - 2. miesto
LA2 II. - 10 TB - 3. miesto
9.8.2020 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK) LA2 I. - 5 TB - 2. miesto
LA2 II. - 15 TB - 4. miesto
5.8.2020 RSDC skúška vol. 1 Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK) LA2 I. - DIS
26.7.2020 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA2 I. - 15 TB - 4. miesto
LA2 II. - DIS
12.7.2020 Júlové skúšky Pezinok (SK) Roman Hajnala (SK), Juraj Ruža (SK) LA2 I. - 10 TB - 1. miesto
LA2 II. - DIS
súčet - 2. miesto
11.7.2020 Letné vďakyvzdanie Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Beata Podobná (SK) tuneliáda pokročilí - 10 TB - 5. miesto
11.7.2020 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA2 I. - DIS
LA2 II. - 10 TB - 3. miesto
14.6.2020 Júnové skúšky Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK) LA1 I. - 5 TB - 2. miesto
LA1 II. - 10 TB - 5. miesto
súčet - 3. miesto
13.6.2020 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA1 I. - 15 TB - 4. miesto
LA1 II. - DIS
10.6.2020 Skiperácke skúšky Nový Život (SK) Pavol Vakonič (SK) LA1 I. - DIS
LA1 II. - DIS
29.12.2019 Silvestrovské skúšky Pezinok (SK) Juraj Ruža (SK) LA1 I. - 10 TB - 3. miesto
LA1 II. - 0 TB - 1. miesto
súčet - 1. miesto
30.11.-1.12.2019 Oldies Cup Pezinok (SK) Roman Hajnala (SK) LA1 I. - 5 TB - 2. miesto
LA1 II. - DIS
27.10.2019 Jesenné agility hry Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža (SK), Beata Podobná (SK) 1. beh začiatočníci - 5 TB - 12. miesto
2. beh začiatočníci - 0 TB - 5. miesto
súčet - 7. miesto
6.4.2019 Classy B-day Party Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža (SK) 1. beh začiatočníci - 5 TB - 5. miesto
2. beh začiatočníci - 0 TB - 2. miesto
súčet - 2. miesto
30.3.2019 Tunel cup Bratislava (SK)
(neoficiálne preteky)
Jana Poláková (SK) tuneliáda začiatočníci I - 5 TB - 4. miesto
tuneliáda začiatočníci II. - 0 TB - 3. miesto
24.3.2019 Jarné agility hry RSDC Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža (SK), Beata Podobná (SK) 1. beh začiatočníci - 0 TB - 6. miesto
2. beh začiatočníci - 0 TB - 2. miesto
súčet - 2. miesto
11.11.2018 Zimné agility hry RSDC Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža (SK) 1. beh začiatočníci - 0 TB - 4. miesto
2. beh začiatočníci - 0 TB - 5. miesto
súčet - 3. miesto
2.4.2018 Veľkonočný tunel cup Bratislava (SK)
(neoficiálne preteky)
Jana Poláková (SK) tuneliáda začiatočníci I - 4 chyby - 12. miesto
tuneliáda začiatočníci II. - 1 chyba - 6. miesto
súčet - 10. miesto

Záprahové športy

Dátum Podujatie/Miesto Kategória + vzdialenosť Výsledok
6.-7.11.2021 Szczekowyje w Kuźni (PL) scooter 2 (2x 5,3 km) 9. miesto
16.-17.10.2021 MSR Mošovce (SK) scooter 2 (2x 4,8 km) 13. miesto
2.-3.10.2021 Lubieszowski cross (PL) D0/scooter 2 (2x 3,2 km) 18. miesto
12.-13.12.2020 MSR Danubia Sled Dog Race (SK) scooter 2 (2x 5,2 km) 5. miesto
24.-25.10.2020 Szczekowyje w Buku (PL) scooter 2 (2x 4,8 km) 7. miesto
23.-24.11.2019 Snowland Race Valčianska dolina (SK) scooter 2 (2x 4,8 km) 3. miesto
19.-20.10.2019 MSR Mošovce (SK) bikejoring (2x 4,8 km) 8. miesto ženy
7.9.2019 Fitmin Cup Doľany (SK) scooter (2 km) 10. miesto
18.5.2019 Mravenčárska míľa Plavecký Štvrtok (SK) canicross (3,5 km) 3. miesto ženy
20.4.2019 Veľkonočný hon na zajaca Doľany (SK) scooter (2 km) 5. miesto
13.4.2019 Fitmin Cup Kuchyňa (SK) bikejoring (2,7 km) 9. miesto ženy
9.-10.3.2019 Jarné káry Mošovce (SK) scooter 2 (2x 5 km) 6. miesto
26.-27.1.2019 Husky Cup Oravská Polhora (SK) sane D (2x 6,5 km) 5. miesto
19.-20.1.2019 MSR Zuberec (SK) sane D (2x 6,2 km) 8. miesto
8.-9.12.2018 Santa Claus Cup Ballószög (HU) bikejoring 2 (2x 6 km) 3. miesto
20.-21.10.2018 MSR Mošovce (SK) scooter 2 (2x 4,8 km) 12. miesto
13.-14.10.2018 Szigetköz-Venek Cup (HU) bikejoring 2 (2x 3,5 km) 2. miesto
6.-7.10.2018 MS ICF Lubieszow (PL) canicross (4,7 + 3,5 km) 50. miesto ženy do 40 rokov
22.-23.9.2018 International Sleddog Weekend
Szántódpuszta (HU)
bikejoring 2 (2x 3 km) 2. miesto
15.-16.9.2018 IronDog Litschau (AT) triatlon scooter (sobota 100 m plávanie + 4 km scooter + 4 km canicross, sobota večer 4 km nočný canicross, nedeľa 100 m plávanie + 4 km scooter + 4 km canicross) 6. miesto ženy
8.9.2018 Canicrossový pohár Doľany (SK) bikejoring (2 km) 9. miesto ženy
10.-11.3.2018 Jarné káry Mošovce (SK) scooter 2 (2x 4,8 km) 3. miesto ženy
27.-28.1.2018 Visegrad Cup Králiky (SK) sane C (2x 8 km) 5. miesto
18.-19.11.2017 Hradecký sprint (CZ) scooter 2 (2x 6,2 km) 8. miesto
4.-5.11.2017 Revištský okruh (SK) canicross (2x 5 km) 4. miesto ženy
28.10.2017 MČR Horník (CZ) scooter 2 (5,1 km) 17. miesto
30.9.2017 Royal Canin Cup Doľany (SK) canicross (2 km) 8. miesto ženy
22.7.2017 Canicross na Kokave – Línii (SK) canicross (2 km) 1. miesto ženy
13.5.2017 Royal Canin Cup Trenčín (SK) canicross (3 km) 19. miesto ženy
1.5.2017 Vinohradnícky canicross Doľany (SK) canicross (2 km) 9. miesto ženy
1.-2.4.2017 Preteky Kokava Línia (SK) scooter 2 (2x 2 km) 4. miesto ženy
25.-26.3.2017 Bear Cup Veresegyházi (HU) scooter 2 (2x 3,6 km) 2. miesto ženy

Nosework

Dátum Miesto Rozhodca Skúška Výsledok
19.9.2021 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L3C ? - neuspela
18.9.2021 Bratislava (SK) Anna Lacková (SK) L3E 100 bodov, 0 chýb  - uspela
1.10.2020 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) NW2 100 bodov, 0 chýb  - uspela
20.9.2020 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) NW2 75 bodov, 2 chyby - neuspela
28.6.2020 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L2V 100 bodov, 0 chýb  - uspela
27.6.2020 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) NW2 87,5 boda, 2 chyby - neuspela
11.1.2020 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L2I 100 bodov, 0 chýb  - uspela
11.1.2020 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L2C 100 bodov, 0 chýb  - uspela
21.12.2019 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) TRP3 uspela
13.10.2019 Bratislava (SK) Anna Lacková (SK) L2E 100 bodov, 0 chýb  - uspela
12.10.2019 Bratislava (SK) Anna Lacková (SK) L1V 100 bodov, 0 chýb  - uspela, 1. miesto
13.7.2019 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L2C 87,5 boda, 2 chyby - kvalif. skóre
13.7.2019 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) TRP2 uspela
30.6.2019 Bratislava (SK) Anna Lacková (SK) L1E 100 bodov, 1 chyba - uspela
30.6.2019 Bratislava (SK) Anna Lacková (SK) L1V 75 bodov, 3 chyby - kvalif. skóre
12.5.2019 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) NW1 100 bodov, 0 chýb  - uspela, 1. miesto
12.5.2019 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L1I 100 bodov, 0 chýb  - uspela, 2. miesto
15.4.2018 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L1C 100 bodov, 3 chyby - uspela, 3. miesto
15.4.2018 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L1I 75 bodov, 2 chyby - kvalif. skóre
15.4.2018 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) TRP1 uspela

Coursing

Dátum Podujatie/Miesto Rozhodcovia Body Kategória Umiestenie
27.6.2021 Mazaný zajíc Vranov (CZ) Vít Pašek (CZ), Pavlína Pašková (CZ) 163+164=327 FCI I. mix 5. miesto
2.8.2020 MČR Slušovice (CZ) Zbyšek Hrubec (CZ), Eva Jeník Dufková (CZ) 169+167=336 FCI I. feny 1. miesto, Majster ČR
20.6.2020 Mazaný zajíc Vranov (CZ) Vít Pašek (CZ), Pavlína Pašková (CZ) 164+163=327 FCI I. feny 3. miesto
26.10.2019 MSR Banská Bystrica (SK) Martina Mariščáková (SK), Zuzana Divišová (SK), Richard Lichvár (SK) 138+148=286 krátkosrsté kólie 2. miesto
21.9.2019 Brnenská točka Vranov (CZ) Anna Bednářová (CZ), Radka Nevěčná (CZ) 162+164=326 FCI I. mix 1. miesto

Pasenie

Dátum Miesto Rozhodca Skúška Výsledok
3.7.2022 Martínkovice (CZ) Ivana Horská (CZ) IHT 1 87 bodov - veľmi dobre - 6. miesto
23.10.2021 Pohořelice (CZ) Helena Muzikářová (CZ) IHT 1 79 bodov - dobre - 10. miesto
4.7.2021 Martínkovice (CZ) Ivana Horská (CZ) HWT 68 b - dostatočne
8.5.2019 Častá (SK) Daniela Rájová (CZ) NHAT prospela/výborne
Open Agility tímy -