Aimer le bleu Lago Benea "Sky" - výsledky

Záprahové športy

Dátum Podujatie/Miesto Kategória + vzdialenosť Výsledok
26.-27.1.2019 Husky Cup Oravská Polhora (SK) sane D (2x 6,5 km) 5. miesto
19.-20.1.2019 MSR Zuberec (SK) sane D (2x 6,2 km) 8. miesto
8.-9.12.2018 Santa Claus Cup Ballószög (HU) bikejoring 2 (2x 6 km) 3. miesto
20.-21.10.2018 MSR Mošovce (SK) scooter 2 (2x 4,8 km) 12. miesto
13.-14.10.2018 Szigetköz-Venek Cup (HU) bikejoring 2 (2x 3,5 km) 2. miesto
6.-7.10.2018 MS ICF Lubieszow (PL) canicross (4,7 + 3,5 km) 50. miesto ženy do 40 rokov
22.-23.9.2018 International Sleddog Weekend
Szántódpuszta (HU)
bikejoring 2 (2x 3 km) 2. miesto
15.-16.9.2018 IronDog Litschau (AT) triatlon scooter (sobota 100 m plávanie + 4 km scooter + 4 km canicross, sobota večer 4 km nočný canicross, nedeľa 100 m plávanie + 4 km scooter + 4 km canicross) 6. miesto ženy
8.9.2018 Canicrossový pohár Doľany (SK) bikejoring (2 km) 9. miesto ženy
10.-11.3.2018 Jarné káry Mošovce (SK) scooter 2 (2x 4,8 km) 3. miesto ženy
27.-28.1.2018 Visegrad Cup Králiky (SK) sane C (2x 8 km) 5. miesto
18.-19.11.2017 Hradecký sprint (CZ) scooter 2 (2x 6,2 km) 8. miesto
4.-5.11.2017 Revištský okruh (SK) canicross (2x 5 km) 4. miesto ženy
28.10.2017 MČR Horník (CZ) scooter 2 (5,1 km) 17. miesto
30.9.2017 Royal Canin Cup Doľany (SK) canicross (2 km) 8. miesto ženy
22.7.2017 Canicross na Kokave – Línii (SK) canicross (2 km) 1. miesto ženy
13.5.2017 Royal Canin Cup Trenčín (SK) canicross (3 km) 19. miesto ženy
1.5.2017 Vinohradnícky canicross Doľany (SK) canicross (2 km) 9. miesto ženy
1.-2.4.2017 Preteky Kokava Línia (SK) scooter 2 (2x 2 km) 4. miesto ženy
25.-26.3.2017 Bear Cup Veresegyházi (HU) scooter 2 (2x 3,6 km) 2. miesto ženy

Agility

Dátum  Podujatie/Miesto Rozhodca Beh Výsledok
11.11.2018 Zimné agility hry RSDC Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža (SK) 1. beh začiatočníci 0 TB - 4. miesto
2. beh začiatočníci 0 TB - 5. miesto
súčet 3. miesto
2.4.2018

Veľkonočný tunel cup Bratislava (SK)
(neoficiálne preteky)

Jana Poláková (SK) tuneliáda začiatočníci I. 4 chyby - 12. miesto
tuneliáda začiatočníci II. 1 chyba - 6. miesto
súčet 10. miesto

Nosework

Dátum Miesto Rozhodca Skúška Výsledok
15.4.2018 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) TRP1 uspel
15.4.2018 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L1I 75 bodov, 2 chyby - kvalif. skóre
15.4.2018 Pezinok (SK) Anna Lacková (SK) L1C 100 bodov, 3 chyby - uspel, 3.miesto