Alwin Sano Senco Beleco "Nemo" - výsledky

Záprahové športy

Dátum Podujatie/Miesto Kategória + vzdialenosť Výsledok
19.-20.1.2019 MSR Zuberec (SK) sane D (2x 6,2 km) 8. miesto
8.-9.12.2018 Santa Claus Cup Ballószög (HU) bikejoring 2 (2x 6 km) 3. miesto
24.-25.11.2018 Snowland Race Valčianska dolina (SK) scooter 1 (2x 4,8 km) 5. miesto
3.-4.11.2018 Szczekowyje w BUKu (PL) scooter 1 (2x 4,3 km) 5. miesto
20.-21.10.2018 MSR Mošovce (SK) scooter 2 (2x 4,8 km) 12. miesto
13.-14.10.2018 Szigetköz-Venek Cup (HU) bikejoring 2 (2x 3,5 km) 2. miesto
22.-23.9.2018 International Sleddog Weekend
Szántódpuszta (HU)
bikejoring 2 (2x 3 km) 2. miesto
8.9.2018 Canicrossový pohár Doľany (SK) canicross (2 km) 2. miesto juniory do 15 rokov (s Dominikom Bedušom)
10.-11.3.2018 Jarné káry Mošovce (SK) scooter 2 (2x 4,8 km) 2. miesto
3.-4.3.2018 MSR Zuberec (SK) MB (2x 24,2 km) 3. miesto
23.-25.2.2018 ME Millegrobbe (IT) MB (36 + 2x 48 km) DNF (po 12 km v poslednej etape)
16.-18.2.2018 W Krainie Wilka (PL) MB (2x 25 km) 5. miesto (pretek mal ešte ďalšie 2 etapy, ktoré Nemo v tíme nebežal)
27.-28.1.2018 Visegrad Cup Králiky (SK) sane C (2x 8 km) 5. miesto
18.-19.11.2017 Hradecký sprint (CZ) bikejoring (2x 6,2 km) 13. miesto ženy
4.-5.11.2017 Revištský okruh (SK) canicross (2x 5 km) 3. miesto muži (s Matejom Peniakom)
28.10.2017 MČR Horník (CZ) scooter 2 (5,1 km) 17. miesto
21.-22.10.2017 MSR Mošovce (SK) scooter (2x 4,8 km) 9. miesto ženy
30.9.2017 Royal Canin Cup Doľany (SK) scooter (2 km) 7. miesto (s Luciou Tučaniovou)
13.5.2017 Royal Canin Cup Trenčín (SK) scooter (3 km) 12. miesto  (s Luciou Tučaniovou)
1.5.2017 Vinohradnícky canicross Doľany (SK) canicross (2 km) 5. miesto ženy (s Ninou Šmilňákovou)
1.-2.4.2017 Preteky Kokava Línia (SK) bikejoring (2x 2 km) 3. miesto ženy
25.-26.3.2017 Bear Cup Veresegyházi (HU) bikejoring 2 (2x 3,6 km) 2. miesto
11.-12.3.2017 Jarné káry Mošovce (SK) scooter 2 (2x 6,3 km) 2. miesto ženy
3.-4.12.2016 Mikulas kupa (HU) scooter 2 (2x 5 km) 3. miesto ženy
19.-20.11.2016 Hradecký sprint (CZ) scooter 2 (2x 6,2 km) 6. miesto
12.-13.11.2016 Revištský okruh (SK) scooter 2 (2x 5 km) 6. miesto
29.-30.10.2016 MČR Horník (CZ) scooter 2 (2x 5,1 km) 14. miesto
22.-23.10.2016 MSR Mošovce (SK) scooter 2 (2x 4 km) 11. miesto
2.10.2016 Bordovický sprint (CZ) scooter 2 (3,1 km) 8. miesto
24.-25.9.2016 Dunaharszti (HU) scooter (2x 2,1 km) 2. miesto ženy
3.9.2016 Royal Canin Cup Doľany (SK) scooter (2,9 km) 7. miesto
4.6.2016 Royal Canin Cup Trenčín (SK) bikejoring (3 km) 2. miesto ženy (s Luciou Tučaniovou)
22.5.2016 Royal Canin Cup Mengusovce (SK) bikejoring (2,9 km) 1. miesto ženy
2.-3.4.2016 Bear Cup Veresegyházi (HU) bikejoring 2 (3,6 + 2,5 km) 2. miesto
12.-13.3.2016 Jarné preteky Mošovce (SK) scooter 2 (2x 7 km) 5. miesto
23.1.2016 Bordovický sprint (CZ) sane D (7 km) 2. miesto
28.11.2015 Babat-kupa (HU) bikejoring 2 (5 km) 1. miesto
21.-22.11.2015 Hradecký sprint (CZ) scooter 2 (2x 6,2 km) 9. miesto
14.-15.11.2015 Radíkovský sprint (CZ) bikejoring (2x 4 km) 7. miesto ženy
7.-8.11.2015 Revištský okruh (SK) bikejoring (2x 5 km) 2. miesto
31.10.2015 Sansport Night Run Bratislava (SK) beh so psom (12 km) 3. miesto (s Janou Marekovou)
25.10.2015 Dračí kros Bratislava (SK) beh so psom (15 km) 2. miesto ženy
17.-18.10.2015 MSR Mošovce (SK) scooter 2 (2x 4 km) 10. miesto
10.-11.10.2015 Szigetköz-Venek Cup (HU) bikejoring 2 (2x 5 km) 1. miesto
18.7.2015 DogFest Šala (SK) scooter (2,5 km) 4. miesto
24.5.2015 Krasňanská kúria Bratislava (SK) beh so psom (7 km) 3. miesto ženy
19.4.2015 Cross Country Rača-Kamzík (SK) beh so psom (16 km) 3. miesto ženy
28.-29.3.2015 Radíkovský sprint (CZ)  bikejoring (2x 4 km) 2. miesto ženy
7.-8.3.2015 Veľká cena Zuberca (SK) C sneh (8 + 7,5 km) 7. miesto
21.-22.2.2015 Lesňanský šprint (SK) D + C sneh (2x 9 km) 6. miesto
7.-8.2.2015 Hutianska stopa (SK) C sneh (2x 8 km) 3. miesto
10.-11.1.2015 Preteky psích záprahov Krahule (SK) D sneh (6,5 km) 1. miesto
7.12.2014 Mikulášsky kros Pezinok (SK) beh so psom (12 km) 4. miesto ženy
29.-30.11.2014 Radíkovský sprint (CZ) canicross (2x 4 km) 5. miesto ženy
22.-23.11.2014 Hradecký sprint (CZ) scooter 2 (2x 6,2 km) 11. miesto
8.-9.11.2014 Revištský okruh (SK) bikejoring (2x 5 km) 2. miesto ženy
18.-19.10.2014 Memoriál Daniela Lukáča Mošovce (SK) bikejoring (2x 4 km) 3. miesto ženy
31.5.2014 Canicrossový minizávod Královec (CZ) canicross (2,5 km) 3. miesto ženy
29.-30.3.2014 Radíkovský sprint (CZ)  bikejoring (2x 4 km) 10. miesto (Erik)

Dogtrekking

Dátum Podujatie/Miesto Vzdialenosť Výsledok
19.9.2015 Malokarpatský dogtrekking Bratislava (SK) MID - 35 km 5:44, 1. miesto ženy
20.9.2014 Malokarpatský dogtrekking Bratislava (SK) MID - 34 km 5:03, 2. miesto ženy
19.4.2014 Wienerwald dogtrekking (AT) MINI - 20 km 2:40, 1. miesto (muži + ženy)

Agility

Dátum  Podujatie/Miesto Rozhodca Beh Výsledok
11.11.2018 Zimné agility hry RSDC Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža (SK) 1. beh začiatočníci DIS
2. beh začiatočníci DIS
15.7.2018 Letné agility hry RSDC Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Juraj Ruža (SK) 1. beh začiatočníci  5 TB - 1. miesto
2. beh začiatočníci  0 TB - 1. miesto
súčet 1. miesto
28.4.2018 Jarné agility hry RSDC Pezinok (SK)
(neoficiálne preteky)
Beáta Podobná (SK) 1. beh začiatočníci  DIS
2. beh začiatočníci  DIS
2.4.2018

Veľkonočný tunel cup Bratislava (SK)
(neoficiálne preteky)

Jana Poláková (SK) tuneliáda začiatočníci I. 5 chýb - 13. miesto
tuneliáda začiatočníci II. 1 chyba - 4. miesto
súčet 11. miesto

Dogfrisbee

Dátum Podujatie/Miesto Disciplína Výsledok
18.-19.7.2015 DogFest Šala (SK) freestyle starters 90,94 bodov, 8. miesto